KALİTE METALURJİ SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. 1982 yılında Bayrampaşa’da faaliyete geçip hızlı ve emin adımlarla ilerlemiştir.

2013 yılında Gebze’ye açılan yeni şubemizle birlikte siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Bünyemizde her türlü demir çelik ürünlerinin satışı yapılmakta olup aynı zamanda siz değerli müşterilerimize deneyimli metalurji mühendislerinden oluşan kadromuzla teknik danışmanlık yaparak sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmenize yardımcı oluyoruz.

Firmamızda; ıslah çeliklerinin, imalat çeliklerinin, sementasyon çeliklerinin, otomat çeliklerinin, nitrasyon çeliklerinin, takım çeliklerinin, transmisyon millerinin, karbon çeliklerinin, yay çeliklerin, yapı çeliklerinin, civa çeliğinin, rulman çeliklerinin, sacların, profillerin, demirlerin ve boruların satışı gerçekleştirilmektedir.

Farklı ebatlardaki testereler ile talep ettiğiniz ölçülerde malzemeleriniz hassas bir şekilde kesilmekte ve malzemelerinizin sevkiyatı en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Üretimimiz 7 gün boyunca devam etmekte olup haftanın 6 günü sevkiyat yapılmaktadır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz malzemelerin çalışma şekline ve kullanım yerine göre, istenilen sertliğe ulaşabilmesi için en uygun ısıl işlem prosesleri bünyemizde bulunan teknik kadromuz tarafından seçilmekte ve takip edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve hızlı bir hizmet vermeyi benimseyen firmamız sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.